Tylko u nas ! Regulacja brwi za pomocą nitki!

bezbolesna metoda, zapobiegająca wszelkim uczuleniom, gwarantująca piękny naturalny kształt brwi !

... na początku była Wytwórnia Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Lila Schneider wiele lat pracowała przy charakteryzacji dla potrzeb filmu ( także produkcji zagranicznych), teatru tv, realizowała również programy artystyczno- widowiskowe jak i produkcje z zakresu urody i samej charakteryzacji.

Na tym właśnie gruncie powstał pomysł, stworzenia miejsca niezwykłego, miejsca, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo w rękach prawdziwych fachowców, którzy za pomocą swoich umiejętności wydobędą jej naturalne piękno. I tak w 1991 roku powstało Studio Make- up Lima.

Pod bacznym okiem założycielki firmy, młodzi, kreatywni fryzjerzy i dyplomowane kosmetyczki przeistoczyli się w wizażystów i artystów w swoim fachu.

Lima wielokrotnie uczestniczyła w różnorodnych wydarzeniach związanych z wizażem i modą, takich jak wybory miss polonia, targi ślubne, konkursy tańca a także imprezach typu „body painting”. Podczas wielu lat działalności na rynku współpracowaliśmy z wieloma prestiżowymi agencjami artystycznymi, modelek i fotomodelek, producentami filmowymi i reklamowymi.Dziś oferujemy Państwu bogatą ofertę usług i swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mody, wizażu i stylizacji zapraszając do współpracy.